Privacy

Kui te ei ole saadud kaubaga rahul, on teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada.

Seejärel tagastame teile kauba eest tasutud summa va. transpordikulud. 

Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa saatke palun e-posti aadressile e-pood(at)alamo.ee

Kui kaup jõudis Teieni kahjustatult andke sellest palun koheselt teada e-posti aadressile: e-pood(at)alamo.ee või telefonil +372 501 9230.

Enne kauba postitamist kontrollitakse kõik tooted alati üle, kui Te siiski avastate, et saadetud kaup on ebakvaliteetne, tuleb selle kasutamine kohe lõpetada ja esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul vea avastamisest müüjale teatada.

Tagame, et tooteid saab kasutada vastavalt tootja soovitustele nende otstarbe kohaselt kahe aasta jooksul, vastavalt EL kehtivatele seadustele.

Soovitame hoolega järgida kodulehel ja kaubaga kaasas olevaid kasutamisoovitusi ning muid ohutusnõudeid. Müüja ei vastuta ühegi kahju eest, mis tekkis toote kasutamisel, kui ei järgitud tootja antud soovitusi ja häid kasutamis tavasid.
 

Turvalisus

www.alamo.ee’st ostmine on turvaline, teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele.

Neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

E-kirju uute toodete ja sooduspakkumiste kohta saadame vaid ostukorvisüsteemis antud eelneval loal.


Meeldivat ostlemist!

 

Alamo Juveel